Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Kontroly od decembra 2019

Kontroly od decembra 2019
15. septembra 2019 Dr. Martin Lešťan

Od 1.12.2019 zjednodušujeme systém kontrôl. Budú 2 typy kontrôl: okrem  bežnej kontroly aj kontrola na nasledujúci pracovný deň.

  • Na ” kontrolu” sa bude objednávať až tri mesiace dopredu. Zarezervuje sa deň kontroly. Čas  vyšetrenia sa elektronicky  vyberie deń pred vyšetrením od 14,00  hodiny. Časy sa budú dať vyberať až do 6,30 ráno v deň kontroly.  Na  výber  času vyšetrenia bude  teda viac ako 16  hodín. Optimálne si je  vybrať si čas  vyšetrenia už deň pred kontrolou, aby ste si vedeli lepšie naplánovať deň.
  • Na  ” kontrolu na nasledujúci pracovný deň” sa objednáva ako obvykle – od predchádzajúceho pracovného dňa 14,00  do 6,30  ráno  v deň kontroly. V piatok   na pondelňajší  termín k Dr . Lešťanovi (PO) a k Dr . Belvončíkovej (SB), v pondelky  na utorňajšie termíny  k  Dr. Lešťanovi (SB) a k Dr . Belvončíkovej (PO),   v utorky na  stredňajšie termíny k Dr. Lešťanovi (SB)  a  k Dr. Vojtušovej (PO),   v stredy   na   štvrtkové termíny k Dr . Vojtušovej (PO).

Dopoludňajšio- popoludňajšie kontroly sme ukončili k 30.11.2019. Dôvodom  bola  nízka disciplína pacientov. Len v auguste 2019 sme mali okolo 40 termínov, na ktoré sa  pacient nedostavil. Boli to termíny riadne objednané a namiesto stornovania  termínu, ktoré by umožnilo iným pacientom   dostať sa k nám na vyšetrenie –   jednoducho pacienti neprišli. Od decembra sa  situácia zlepší, keďže  už o 6,40  ráno budeme vedieť, kto z dopredu objednaných pacientov si neurčil   čas vyšetrenia alebo kto neprišiel osobne na recepciu. Od 6,40    budeme  teda vedieť  ponúknuť tieto termíny náhradníkom. Doteraz sme pri kontrolách netušili, kto z pacientov  reálne príde.

Dávame  do pozornosti  aj  kartičky  výhod,  ktoré  umožnia okrem iných benefitov aj   vyšetrenie do 10 pracovných dní a špeciálne  termíny ( podvečerné,… ).