Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Online objednanie

Máte kartičku výhod?

Vstúpte do kartičkovej zóny

Objednajte sa online z pohodlia domova

Objednať sa

Pohodlné online objednanie sa na prvé aj kontrolné vyšetrenie

Najbližšie zadávame nové online  termíny na mesiac marec :29.12.2017 v piatok o 17,00 pre  všetky pracoviská

  • Nové termíny ( kontrolné vyšetrenia  aj prvé  vyšetrenia ) sa zadávajú  od decembra 2017 – pre Prešov aj  Sabinov  posledný piatok v mesiaci o 17,00 hod  –  stále 2-3 mesiace dopredu ( napr. koncom januára februára   zadávame termíny na  apríl,…  etc). Ak  sú všetky termíny už plné, počkajte si na ponuku nových termínov  na koniec mesiaca, rsp. priebežne sledujte   uvoľnené termíny (  ak sa niekto z termínu odhlási ). Na objednajte využite  online  rezervačný systém  či recepciu. Rezervačný systém ponúka prvé a kontrolné vyšetrenia s automatickým potvrdzovaním termínu bezplatne.
  •   Online časenky sa zadávajú v predchádzajúci pracovný deň po 14. hodine ( v piatok  na pondelok, v pondelok na utorok, etc. ). Online časenky  sa  v Prešove vyšetrujú : pondelky pre Dr. Lešťana, v utorky pre Dr. Belvončíkovú, v stredy a v štvrtky pre Dr. Vojtušovú. V Sabinove v pondelky pre Dr. Belvončíkovú , v utorky a stredy pre Dr. Lešťana.
  • Každý pacient  má nárok na objednanie sa na konkrétny deň, ranné časenky pre neobjednaných pacientov  sú zrušené.
  • Na ranné termíny sa dá objednať u sestričky aj viac mesiacov dopredu. Podmienkou bude potvrdenie termínu ráno pred začiatkom pracovnej doby, aby sme vedeli  zrušený termín ponúknuť náhradníkovi.Smutnou skutočnosťou je , že  cca 20-30 %  dopredu  objednaných pacientov  bez ospravedlnenia nepríde.
  • Termíny na reprodukčnú imunológiu s konzultáciami 2 lekárov : kliknite TU.
  • Ak ste majiteľom “Karty výhod” termín si dohodnite so sestričkou vyplnením formulára, alebo telefonicky.
  • Dávame do pozornosti byť ošetrený v ktorejkoľvek ambulancii ( ak má napr. pacient kartu v Prešove, môže byť kedykoľvek vyšetrený v Sabinove a naopak). Možnosť vyšetrenia akýmkoľvek lekárom Centra ( sme jeden tím).
  • Pri online termínoch sa maximálne snažíme o dodržanie času vyšetrenia. Je nutné rátať s možnou dobou čakania okolo 60 minút, pri online časenkách je nutné rátať s dobou čakania do 100 minút.