Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Online objednanie

Máte kartičku výhod?

Vstúpte do kartičkovej zóny

Objednajte sa online z pohodlia domova

Objednať sa

Pohodlné bezplatné  rezervácie kontrôl a prvých vyšetrení.

Dátumy  hromadného zadávania termínov je v posledný piatok v mesiaci  na tri mesiace dopredu ( o 17,00 hod ):  25.9.2020 na december, 30.10.2020 na január, 27.11.2020 na február, 25.12.2020 na marec, 29.1.2021 na  apríl, 26.2.2021 na máj,….

V online  systéme sú prítomné  termíny od dnešného dňa až do 2-3 mesiacov dopredu ( denne sa objavujú nové a nové termíny – tak ako sa  ľudia odhlasujú z termínov, či ako vznikne nový priestor na kontrolu  ). Často sa pacienti odhlasujú večer pred kontrolou, vznikajú tým “last minute termíny”.

 Nové termíny ( kontrolné a prvé vyšetrenia  ) sa hromadne zadávajú posledný piatok v mesiaci o 17,00 hod  –  stále 3 mesiace dopredu ( napr. koncom januára zadávame termíny na  apríl,…  etc).  Ak pacient zruší termín – tento uvoľnený termín sa objaví v systéme okamžite. Okrem tohto systému môžete na rezervácie využiť aj recepciu.  Rezervačný systém Vás upozorní na blížiaci sa termín, umožní zrušenie či zmenu  rezervácie. Cez rezervačný systém komunikujete so sestrou či lekárom, zadávate rôzne požiadavky či zasielajte dáta ( vrátane obrazového materiálu)

 •  Kontroly. Existujú rôzne typy kontrôl:
 • ” kontrola  ” ( určíte si deň  a čas kontroly)
 • ” kontrola telefonická ” ( určíte si deň kontroly  a  deň pred  konzultáciou   si zvolíte  čas telefonátu). Od 14,00 hod deň pred konzultáciou    až do    6,30 hod v deň konzultácie si   cez systém   určite  čas).
 • “kontroly na nadchádzajúci pracovný deň” Termíny sa objavia o 14,00 hodine.
 • Máte  akútne zhoršenie Vášho   stavu medzi plánovanými kontrolami  a   termín na nasledujúci pracovný deň už je obsadený?    Ak vyhodnotí   Váš obv. lekár  Váš  stav  naliehavý a  zatelefonuje nám, dostanete rýchly termín, rsp. poraďte sa   cez systém s našou sestrou, či s lekárom. Využite  aj telefonické konzultácie.
 • Ste z ďaleka? Ste pracovne vyťažení a potrebujete flexibilitu pri objednávaní ? Máte cenný pracovný čas ?  Využite pohodlie kartičiek  výhod. Kartičky  výhod šetria Váš  čas, umožňujú  aj bezpletnú elektronickú či telefonickú konzultáciu s lekárom.
 • Ak máte mať kontrolu či prvé vyšetrenie  – rezervovať si môžete pre jednu osobu len 1 termín.
 • Nemôžete prísť na vyšetrenie? Bezplatne  stornujte Vaše vyšetrenie a umožnite inému pacientovi sa k nám dostať.   Neospravedlnené nedostavenie sa na termín považujeme za neúctu k našej práci a ku iným pacientom.
 • Termíny na reprodukčnú imunológiu s konzultáciami 2 lekárov : kliknite TU.
 • Ak ste majiteľom “Karty výhod” termín si dohodnite so sestričkou vyplnením formulára, alebo telefonicky.
 • Dávame do pozornosti byť ošetrený v ktorejkoľvek ambulancii ( ak má napr. pacient kartu v Prešove, môže byť kedykoľvek vyšetrený v Sabinove a naopak). Možnosť vyšetrenia akýmkoľvek lekárom Centra ( sme jeden tím) – Dr. Onderišinová (Očipová)  ale nevyšetruje detských pacientov.
 • Maximálne snažíme o dodržanie času vyšetrenia. Je nutné rátať s možnou dobou čakania okolo 60 -100 minút

 

Info pre pacientov:

Kedy telefonovať ?  Po 11,00. Ak sa neozývame – máme inú prácu, ale môžete nám nechať odkaz  a budeme Vás do nasledujúceho pracovného dňa kontaktovať.
Kedy  komunikovať cez nás portal.alergoimun.sk – 24 hodín denne, väčšinou stíhame  odpovedať do  48 hodín
Kedy sa  dostaviť  na odbery  ? – podľa objednania

Môžem prísť po časenku ráno  ak nie som objednaný ?  Nie. Všetky termíny  musíte  mať  objednané. Ak potrebujete  skorší termín, nech sa  nám ozve  Váš   obv. lekár.  Využite  ” kontroly na nasledujúci deň”, telefonické konzultácie.

Kedy sa  zastaviť pre recept ?  Využívajte  zdarma možnosť požiadať o erecept  cez portal.alergoimun.sk , ale môžete príť poň aj osobne- od 7,00  do 11,59 , od 12,31  do 14,30

Ako sa k Vám  dá dostať na kontrolu ? Sú rôzne možnosti kontrôl. Kontroly,  kontroly na nasledujúci pracovný deň, telefonické kontroly môžete  požiadať aj o kartičkový termín
Kedy máme obednú pauzu a  trochu relaxujeme po náročnom programe ? Od 12,00 – do 12,30 ( prosíme  v tom čase   nezvoniť, neklopať ak sa nejedná o   život ohrozujúci stav )
Kedy sa na nás usmiať a poďakovať sa za starostlivosť ? Kedykoľvek,  Vaše uznanie je pre nás cenné a vážime si ho
Ako sa  môžete kriticky či pochvalne  vyjadriť k našej práci ?  Vaše podnety   sú pre nás cenné a posúvajú nás  dopredu  –  využite na podnety  náš  dotazník spokojnosti : http://www.survio.com/survey/d/Y7P4K3V2O2T8I7O9A.