Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Online objednanie

Máte kartičku výhod?

Vstúpte do kartičkovej zóny

Objednajte sa online z pohodlia domova

Objednať sa

Pohodlné rezervácie kontrôl a prvých vyšetrení.

V online  systéme sú prítomné  termíny od dnešného dňa až do 2-3 mesiacov dopredu ( denne sa objavujú nové a nové termíny – tak ako sa  ľudia odhlasujú z termínov, či ako vznikne nový priestor na kontrolu ). Často sa pacienti odhlasujú večer pred kontrolou, vznikajú tým „last minute termíny“. Nové termíny ( kontrolné a prvé vyšetrenia  ) sa hromadne zadávajú posledný piatok v mesiaci o 17,00 hod  –  stále 3 mesiace dopredu ( napr. koncom januára zadávame termíny na  apríl,…  etc).  Ak pacient zruší termín – tento uvoľnený termín sa objaví v systéme okamžite.  Rezervačný systém Vás upozorní na blížiaci sa termín, umožní zrušenie či zmenu  rezervácie. Cez rezervačný systém komunikujete so sestrou či lekárom, zadávate rôzne požiadavky či zasielajte dáta ( vrátane obrazového materiálu)

 •  Kontroly. Existujú rôzne typy kontrôl:
 • “ kontrola  “
 • “ kontrola telefonická “
 • „kontroly na nadchádzajúci pracovný deň“ Termíny sa objavia o 14,00 hodine.
 • špeciálne termíny ( nadštandardné, reprodukčné, výživový poradca, vyšetrenia viacerými lekármi,…)
 • Máte  akútne zhoršenie Vášho   stavu medzi plánovanými kontrolami  a   termín na nasledujúci pracovný deň už je obsadený?    Ak vyhodnotí   Váš obv. lekár  Váš  stav  naliehavý a  zatelefonuje nám, dostanete rýchly termín, rsp. poraďte sa   cez systém s našou sestrou, či s lekárom.
 • Ste z ďaleka? Ste pracovne vyťažení a potrebujete flexibilitu pri objednávaní ? Máte cenný pracovný čas ?  Využite pohodlie kartičiek  výhod. Karty šetria Váš  čas, umožňujú  aj bezplatnú či konzultáciu s lekárom, či iné  nadštandardné služby podľa Vašich preferncií
 • Ak máte mať kontrolu či prvé vyšetrenie  – rezervovať si môžete pre jednu osobu len 1 termín.
 • Nemôžete prísť na vyšetrenie? Bezplatne  stornujte Vaše vyšetrenie a umožnite inému pacientovi sa k nám dostať.   Neospravedlnené nedostavenie sa na termín považujeme za neúctu k našej práci a ku iným pacientom.
 • Termíny na reprodukčnú imunológiu s konzultáciami 2 lekárov : kliknite TU.
 • Ak ste majiteľom „Karty výhod“ termín si dohodnite so sestričkou vyplnením formulára, alebo telefonicky.
 • Dávame do pozornosti byť ošetrený v ktorejkoľvek ambulancii ( ak má napr. pacient kartu v Prešove, môže byť kedykoľvek vyšetrený v Sabinove a naopak). Možnosť vyšetrenia akýmkoľvek lekárom Centra ( sme jeden tím).

Info pre pacientov:

Kedy telefonovať ?  Po 11,00. Ak sa neozývame – máme inú prácu, ale môžete nám nechať odkaz  a budeme Vás do nasledujúceho pracovného dňa kontaktovať.
Kedy  komunikovať cez nás portal.alergoimun.sk – 24 hodín denne, väčšinou stíhame  odpovedať do  48 hodín
Kedy sa  dostaviť  na odbery  ? – podľa objednania

Môžem prísť po časenku ráno  ak nie som objednaný ?  Nie. Všetky termíny  musíte  mať  objednané. Využite  “ kontroly na nasledujúci deň“, telefonické konzultácie, výhody kariet výhod s garantovaným rýchlym vyšetrením.

Kedy sa  zastaviť pre recept ?  Využívajte  zdarma možnosť požiadať o erecept  cez portal.alergoimun.sk

Ako sa k Vám  dá dostať na kontrolu ? Sú rôzne možnosti kontrôl. Kontroly,  kontroly na nasledujúci pracovný deň, telefonické kontroly, nadštandardné termíny
Kedy máme obednú pauzu a  trochu relaxujeme po náročnom programe ? Od 12,00 – do 12,30
Kedy sa na nás usmiať a poďakovať sa za starostlivosť ? Kedykoľvek,  Vaše uznanie je pre nás cenné a vážime si ho
Ako sa  môžete kriticky či pochvalne  vyjadriť k našej práci ?  Vaše podnety   sú pre nás cenné a posúvajú nás  dopredu  –  využite na podnety  náš  dotazník spokojnosti : http://www.survio.com/survey/d/Y7P4K3V2O2T8I7O9A.