Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Online objednanie

Máte kartičku výhod?

Vstúpte do kartičkovej zóny

Objednajte sa online z pohodlia domova

Objednať sa

Pohodlné bezplatné  rezervácie kontrôl a prvých vyšetrení.

Dátumy  hromadného zadávania termínov na najbližšie mesiace ( o 17,00 hod ): 25.10.2019 na  január, 29.11.2019 na február, 27.12.2019 na marec, 31.1.2020 na apríl, 28.2.2020 na máj, 27.3.2020 na  jún, 24.4.2020 na júl, 29.5.2020 na august,…

V online  systéme sú prítomné  termíny od dnešného dňa až do 2-3 mesiacov dopredu ( denne sa objavujú nové a nové termíny – tak ako sa  ľudia odhlasujú z termínov, či ako vznikne nový priestor na kontrolu  ).

 Nové termíny ( kontrolné a prvé vyšetrenia  ) sa hromadne zadávajú posledný piatok v mesiaci o 17,00 hod  –  stále 3 mesiace dopredu ( napr. koncom januára zadávame termíny na  apríl,…  etc).  Ak pacient zruší termín – tento uvoľnený termín sa objaví v systéme okamžite. Okrem tohto systému môžete na rezervácie využiť aj recepciu.  Rezervačný systém Vás upozorní na blížiaci sa termín, umožní zrušenie či zmenu  rezervácie. Cez rezervačný systém komunikujete so sestrou či lekárom, zadávate rôzne požiadavky či zasielajte dáta ( vrátane obrazového materiálu)

 •  Kontroly. Existujú rôzne typy kontrôl:
 • ” kontrola” ( určíte si deň kontroly  a  deň pred  vyšetrením  si zvolíte  čas dostavenia sa na recepciu ). Od 14,00 hod deň pred vyšetrením   až do    6,30 hod v deň vyšetrenia   cez systém  si   určite  čas). Tieto termíny sú výhodné, keďže umožňujú aj realizáciu odberov,  a viete  kedy máte  prísť na recepciu.  (tento termín neodporúčame si rezervovať cez recepciu, keďže prídete o možnosť si deň pred vyšetrením vybrať čas vyšetrenia a  ujdú  sa Vám ráno o 6,40 len termíny, ktoré si nevybrali  pacienti online).
 • “kontroly na nadchádzajúci pracovný deň” Termíny sa objavia o 14,00 hodine ( v piatok na pondelňajší termín k Dr. Lešťanovi (PO) a k Dr . Belvončíkovej (SB), v pondelky na utorňajšie termíny k Dr. Lešťanovi (SB) a k Dr . Belvončíkovej (PO), v utorky na stredňajšie termíny k Dr. Lešťanovi (SB) a k Dr. Vojtušovej (PO), v stredy na štvrtkové termíny k Dr . Vojtušovej (PO).
 • Od januára 2019  môžete prvé aj kontrolné vyšetrenia  absolvovať u našej   novej kolegynky MUDr. Soni Očipovej. Vyšetruje len dospelých pacientov.
 • Neobjednaní pacienti môžu dostať v čase od 6,40-6,59 uvoľnený  termín po nedostavenom sa pacientovi (  náhradníci )
 • Máte  akútne zhoršenie Vášho   stavu medzi plánovanými kontrolami  a   termín na nasledujúci pracovný deň už je obsadený?   Príďte ráno  v čase od 6,40-6,59 na recepciu, alebo navštívte obv. lekára. Ak vyhodnotí   Váš obv . lekár  Váš  stav  naliehavý a  zatelefonuje nám , dostanete rýchly termín.
 • Ste z ďaleka? Ste pracovne vyťažení a potrebujete flexibilitu pri objednávaní ? Máte cenný pracovný čas ?  Využite pohodlie kartičiek  výhod. Kartičky  výhod šetria Váš  čas, umožňujú  aj bezpletnú elektronickú či telefonickú konzultáciu s lekárom.
 • Ak máte mať kontrolu či prvé vyšetrenie  – rezervovať si môžete pre jednu osobu len 1 termín.
 • Nemôžete prísť na vyšetrenie? Bezplatne  stornujte Vaše vyšetrenie a umožnite inému pacientovi sa k nám dostať.   Neospravedlnené nedostavenie sa na termín považujeme za neúctu k našej práci a ku iným pacientom.
 • Termíny na reprodukčnú imunológiu s konzultáciami 2 lekárov : kliknite TU.
 • Ak ste majiteľom “Karty výhod” termín si dohodnite so sestričkou vyplnením formulára, alebo telefonicky.
 • Dávame do pozornosti byť ošetrený v ktorejkoľvek ambulancii ( ak má napr. pacient kartu v Prešove, môže byť kedykoľvek vyšetrený v Sabinove a naopak). Možnosť vyšetrenia akýmkoľvek lekárom Centra ( sme jeden tím) – Dr. Očipová  ale nevyšetruje detských pacientov.
 • Pri online termínoch sa maximálne snažíme o dodržanie času vyšetrenia. Je nutné rátať s možnou dobou čakania okolo 60 minút, pri online časenkách je nutné rátať s dobou čakania do 100 minút.

Aby ste pochopili lepšie  našu prácu, podelíme sa s  Vami  o náš harmonogram.

6.20 – 6.30 : spustenie PC systémov, príprava na ambulovanie

6.30 -6.40 : spracovanie kontrôl

6.40-6,59 : pridelenie neobsadených termínov   náhradníkom  a akútnym  stavom,  príprava na odbery (častokrát najmä  Dr. Lešťan ambuluje už od 6,45 )

7.00 -11:00:  ambulovanie, odbery, testovanie, vyšetrovacie metódy

11.00 -14,30 :dopoludňajšie a popoludňajšie ambulovanie, vybavovanie telefonátov, mailová komunikácia

od 14,30 :  administratívne práce

Info pre pacientov:

Kedy telefonovať ?  Po 11,00. Ak sa neozývame – máme inú prácu, ale môžete nám nechať odkaz  a budeme Vás do nasledujúceho pracovného dňa kontaktovať
Kedy  komunikovať cez nás portal.alergoimun.sk – 24 hodín denne, väčšinou stíhame  odpovedať do  48 hodín
Kedy sa  dostaviť  na odbery  ? – podľa objednania

Môžem prísť po časenku ráno  ak nie som objednaný ?  Na ranné kontroly  sa od  novembra 2017 objednáva.  Môžete sa  ale zastaviť  v čase od 6,40 do 6,59  na recepciu a požiadať byť náhradníkom

Kedy sa dostaviť po časenku ak ste objednaný na kontrolu ? čas kontroly  si  sami určíte  v čase od 14,00 predcházajúci deň   do 6,30 hodiny v deň vyšetrenia. Čas  si môžete  vybrať len  ak sami rezervujete elektronicky  kontrolu, ak   si  zarezervujete kontrolu   cez cez recepciu –  musíte   prísť  po načasovanie  osobne do 6,40  ráno. (  určite je pohodlnejšie si sám  určiť deň dopredu čas ,….)
Kedy sa ako náhradník –  akútny   stav-  mám dostaviť   po časenku ?-  V čase  od 6,40 do 6,59 ( keďže  o 7,00  si už zaplníme  denný program )
Kedy sa  zastaviť pre recept ?   Od 7,00  do 11,59 , od 12,31  do 14,30

Ako sa k Vám  dá dostať na kontrolu ? Sú rôzne možnosti kontrôl. Kontroly,  kontroly na nasledujúci pracovný deň. Je možnosť prísť  aj bez objednania ako náhradník, či požiadať o kartičkový termín
Kedy máme obednú pauzu a  trochu relaxujeme po náročnom programe ? Od 12,00 – do 12,30 ( prosíme  v tom čase   nezvoniť, neklopať ak sa nejedná o   život ohrozujúci stav )
Kedy sa na nás usmiať a poďakovať sa za starostlivosť ? Kedykoľvek,  Vaše uznanie je pre nás cenné a vážime si ho
Ako sa  môžete kriticky či pochvalne  vyjadriť k našej práci ?  Vaše podnety   sú pre nás cenné a posúvajú nás  dopredu  –  využite na podnety  náš  dotazník spokojnosti : http://www.survio.com/survey/d/Y7P4K3V2O2T8I7O9A.