Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Online objednanie

Máte kartičku výhod?

Vstúpte do kartičkovej zóny

Objednajte sa online z pohodlia domova

Objednať sa

Pohodlné bezplatné  rezervácie kontrôl a prvých vyšetrení.

Najbližšie zadávame nové  termíny na mesiac febrár   2019  posledný novembrový    piatok o 17,00 (30.11.)

V online  systéme sú prítomné  termíny od dnešného dňa až do konca januára ( denne sa objavujú nové a nové termíny – tak ako sa  ľudia odhlasujú z termínov, či ako vznikne nový priestor na kontrolu  ).

 Nové termíny ( kontrolné a prvé vyšetrenia  ) sa hromadne zadávajú posledný piatok v mesiaci o 17,00 hod  –  stále 3 mesiace dopredu ( napr. koncom januára zadávame termíny na  apríl,…  etc).  Ak pacient zruší termín – tento uvoľnený termín sa objaví v systéme okamžite. Okrem tohto systému môžete na rezervácie využiť aj recepciu, v tomto prípade sa ale vyžaduje  Vaše potvrdenie termínu 5 dní pred vyšetrením.  Rezervačný systém Vás upozorní na blížiaci sa termín, umožní zrušenie či zmenu  rezervácie. Cez rezervačný systém komunikujete so sestrou či lekárom, zadávate rôzne požiadavky či zasielajte dáta ( vrátane obrazového materiálu)

 •  Kontroly. Existujú rôzne typy kontrôl:
 •  “predpoludňajšie – popoludňajšie kontroly” na približne určený čas
 • “ranné kontroly na poradie”( s dostavením sa na recepciu  v čase od 6,30 do 6,40 alebo s pohodlným elektronickým výberom času vyšetrenia   v pohodlí domova  od 14,00 hod deň pred vyšetrením   až do    6,30 hod v deň vyšetrenia   cez systém).
 • “kontroly na nadchádzajúci pracovný deň”.  Termíny sa objavia o 14,00 hodine ( v piatok na pondelňajší termín k Dr . Lešťanovi (PO) a k Dr . Belvončíkovej (SB), v pondelky na utorňajšie termíny k Dr. Lešťanovi (SB) a k Dr . Belvončíkovej (PO), v utorky na stredňajšie termíny k Dr. Lešťanovi (SB) a k Dr. Vojtušovej (PO), v stredy na štvrtkové termíny k Dr . Vojtušovej (PO).
 • večerné nadštandardné vyšetrenia vyžiadané pacientom
 • Ranné  časenky pre neobjednaných pacientov  sú zrušené, neobjednaní pacienti môžu dostať v čase od 6,40-6,59 uvoľnený  termín po nedostavenom sa pacientovi (  náhradníci )
 • Máte  akútne zhoršenie Vášho   stavu medzi plánovanými kontrolami  a   termín na nasledujúci pracovný deň už je obsadený?   Príďte ráno  v čase od 6,40-6,59 na recepciu
 • Ste z ďaleka? Ste pracovne vyťažení a potrebujete flexibilitu pri objednávaní ? Máte cenný pracovný čas ?  Využite pohodlie kartičiek  výhod
 • Ak máte mať kontrolu či prvé vyšetrenie  – rezervovať si môžete pre jednu osobu len 1 termín.
 • Nemôžete prisť na vyšetrenie?Bezplatne  stornujte Vaše vyšetrenie a umožnite inému pacientovi sa k nám dostať. Pri neospravedlnenom nedostavení sa na termín – už bude možné vyšetrenie len v režime náhradník.  Neospravedlnené nedostavenie sa na termín považujeme za neúctu k našej práci a ku iným pacientom.
 • Termíny na reprodukčnú imunológiu s konzultáciami 2 lekárov : kliknite TU.
 • Ak ste majiteľom “Karty výhod” termín si dohodnite so sestričkou vyplnením formulára, alebo telefonicky.
 • Dávame do pozornosti byť ošetrený v ktorejkoľvek ambulancii ( ak má napr. pacient kartu v Prešove, môže byť kedykoľvek vyšetrený v Sabinove a naopak). Možnosť vyšetrenia akýmkoľvek lekárom Centra ( sme jeden tím).
 • Pri online termínoch sa maximálne snažíme o dodržanie času vyšetrenia. Je nutné rátať s možnou dobou čakania okolo 60 minút, pri online časenkách je nutné rátať s dobou čakania do 100 minút.

Aby ste pochopili lepšie  našu prácu, podelíme sa s  Vami  o náš harmonogram.

6.20 – 6.30 : spustenie PC systémov, príprava na ambulovanie

6.30 -6.35 : spracovanie online ranných časeniek

6:35 -6.40 : rozdanie ranných časeniek dopredu objednaným pacientom

6.40-6,59 : rozdanie zvyšných časeniek  náhradníkom a príprava na odbery (častokrát najmä  Dr. Lešťan ambuluje už od 6,45 )

7.00 -11:00:  ambulovanie, odbery, testovanie, vyšetrovacie metódy

11.00 -14,30 :dopoludňajšie a popoludňajšie ambulovanie, vybavovanie telefonátov, mailová komunikácia

od 14,30 :  administratívne práce

Info pre pacientov:

Kedy telefonovať ?  Po 11,00. Ak sa neozývame – máme inú prácu, ale môžete nám nechať odkaz  a budeme Vás do nasledujúceho pracovného dňa kontaktovať
Kedy  komunikovať cez nás portal.alergoimun.sk – 24 hodín denne, väčšinou stíhame  odpovedať do  48 hodín
Kedy sa  dostaviť  na odbery  ? – podľa objednania

Môžem prísť po časenku ráno  ak nie som objednaný ?  Na ranné kontroly  sa od  novembra 2017 objednáva.  Môžete sa  ale zastaviť  v čase od 6,40 do 6,59  na recepciu a požiadať byť náhradníkom

Kedy sa dostaviť po časenku ak ste objednaný na rannú kontrolu ? Po časenku sa nemusíte  zastaviť, ale si ju vyzdvihnite pohodlne z domu v čase od 6,00  do 6,30 hodiny. Stále je možnosť prísť si po časenku osobne v čase od 6,30  do 6,40
Kedy sa ako náhradník –  akútny   stav-  mám dostaviť   po časenku ?-  V čase  od 6,40 do 6,59 ( keďže  o 7,00  si už zaplníme  denný program )
Kedy sa  zastaviť pre recept ?   Od 7,00  do 11,59 , od 12,31  do 14,30

Ako sa k Vám  dá dostať na kontrolu ? Sú rôzne možnosti kontrôl. Ranné kontroly na poradie, dopoludňajšie  a popoludňajšie kontroly, kontroly na nasledujúci pracovný deň. Je možnosť prísť  aj bez objednania ako náhradník, či požiadať o kartičkový termín
Kedy máme obednú pauzu a  trochu relaxujeme po náročnom programe ? Od 12,00 – do 12,30 ( prosíme  v tom čase   nezvoniť, neklopať ak sa nejedná o   život ohrozujúci stav )
Kedy sa na nás usmiať a poďakovať sa za starostlivosť ? Kedykoľvek,  Vaše uznanie je pre nás cenné a vážime si ho
Ako sa  môžete kriticky či pochvalne  vyjadriť k našej práci ?  Vaše podnety   sú pre nás cenné a posúvajú nás  dopredu  –  využite na podnety  náš  dotazník spokojnosti : http://www.survio.com/survey/d/Y7P4K3V2O2T8I7O9A.