Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Ranné časenky bez ranného čakania?

Ranné časenky bez ranného čakania?
17. februára 2017 Dr. Martin Lešťan

Online časenky bez ranného čakania?

U nás má každý pacient  nárok na bezplatný termín na konkrétny deň. Potrebujete ale rýchle kontrolné vyšetrenie a v online objednaní  ani  pri bežnom ojednaní nie je  rýchly termín? Ak máte kartu výhod – sestrička Vám  dá rýchly termín, ale ak ju nemáte- do úvahy prichádza  online  časenka. V pohodlí domova si ju môžete  bezplatne  zarezervovať 1  pracovný deň dopredu. Príklad. Potrebujete  časenku na utorok ?  Objednajte si ju v pondelok po 14.00 hod.

Kedy sú na nete dostupné časenky?

časenky na pondelkové vyšetrenie  budú k dispozícii od piatku 14.00 hod do nedelnej polnoci
časenky na utorok  si možete  zarezervovať   v pondelok od 14.00hod do polnoci
časenky na stredu si objednajte  v utorok od 14.00 hod  do polnoci
časenky na štvrtok  –  v stredu  od 14.00 do polnoci


(jednoducho  v predchádzajúci pracovný deň  zadávame určité množstvo časeniek do nášho online systému)

A čo ak  už na nete časenky nebudú k dispozícii?  Keďže počet časeniek je  limitovaný,  nemusia sa ujsť všetkým.   Naši kartičkoví pacienti môžu  využívať na využívanie svojich benefitov  samostatný portál.

Vo výnimočných prípadoch viete požiadať aj o  spoplatnené vyšetrenie po pracovnej dobe, ktorého dostupnosť je  ale limitovaná súhlasom lekára.

Našim cieľom je spokojnosť pacienta, ľahký prístup k nášmu vyšetreniu bez zbytočných stresov a  tá najmodernejšia a presná diagnostika. Veľký záujem pacientov o naše služby  ale prináša so sebou aj nepríjemnosti s  dlhšími termínmi na vyšetrenie, s dlhšou čakacou dobou v čakárni. Vieme, že je to niekedy stresujúce. Aj preto  náš tím  robí maximum preto, aby sme systém zlepšovali, aby prípadné čakanie v čakárni bolo pre Vás príjemné. Našim spoločným cieľom je Vaše zdravie.

online termín na prvé vyšetrenie
online termín na kontrolu
online ranné časenky
vstup pre kartičky výhod