Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Vianočné pozdravy

Vianočné pozdravy
22. decembra 2018 Dr. Martin Lešťan

V mene celého kolektívu Alergoimunologického Centra by sme sa Vám radi poďakovali za Vašu priazeň a dôveru v roku 2018.

Prajeme požehnané Vianoce a rok 2019 plný zdravia, lásky, ľudskosti a správnych rozhodnutí. Nech vieme odlíšiť podstatné od malicherného a nech je k nám osud žičlivý.

S úctou a prianím všetkého dobrého

Martin Lešťan a kolektív

—————————————————————————————

 Vianočný newsletter Alergoimunologického centra

Milí naši pacienti, priaznivci a priatelia,

Pevne verím, že v čase Adventu ste zdraví a užívate si čaro tohto magického obdobia. K blížiacim sa Vianociam sme aj my pripravili niekoľko darčekov.

  • ·       Január a február 2019 sú ideálne mesiace na podanie prihlášky na naše liečebné klimatické pobyty. Pre malých a veľkých pacientov je nachystaný pobyt v Chorvátsku s našim tímom zdravotníkov. Podarilo sa nám aj tento rok zabezpečiť pre rodiny s deťmi vynikajúce ceny (v ideálnom prípade štvorčlenná rodina neplatí za dve deti). Bližšie informácie o ozdravnom pobyte TU: https://alergoimun.sk/pobyty-pre-pacientov-v-roku-2019-chorvatsko-sri-lanka/. Okrem individuálnej dopravy je možnosť aj   dopravy autobusom (počet miest je limitovaný). Prihláste sa na pobyt čím skôr: e-mail: presov@alergoimun.sk

…………………………………………………………………………………………………………………….

……………………………………………………………………………………………………………………..

  • ·       Darčekom nielen pre prešovsko – sabinovský región je   zamestnanie pani doktorky Soni Očipovej. Zlepší sa naša dostupnosť, pacienti sa dostanú ľahšie na ošetrenie, pribudnú prvé aj kontrolné termíny tak v Prešove, ako aj v Sabinove. Okrem lekára sme rozšírili aj náš personál. Som na neho hrdý, zdravotné sestry, recepčné, nutričná špecialistka a lekári tvoria súdržný tím plný pozitívnej energie a odhodlania poskytovať tie najlepšie služby a pomoc našim pacientom. Zoznámiť s tímom sa môžete tu: https://alergoimun.sk/nas-tim/

………………………………………………………………………………………………………………………

  • ·       Tieto dni patria   aj rekonštrukčným prácam v Centre na Jurkovičovej ulici v Prešove. Ide to trochu pomalšie, ale verím, že február 2019 už budeme všetci v krajších priestoroch. Rovnako plánujeme zatraktívniť aj sabinovské Centrum.

……………………………………………………………………………………………………………………..

Končí sa rok 2018, bol to rok zmien. Zavádzala sa elektronizácia zdravotníctva, vylepšovali sme náš elektronický rezervačný systém, aplikovali nové vyšetrovacie metódy, prednášali sme, publikovali. Ďakujeme za trpezlivosť, podporu a cenné pripomienky. Naďalej máme ambíciu byť Vašou pevnou oporou pri ceste za zdravím, aby ste mali istotu, že je Vaše zdravie v tých správnych rukách.

 Požehnané Vianoce a šťastný rok 2019 !