Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Vianočné pozdravy z Alergoimunologického centra

Vianočné pozdravy z Alergoimunologického centra
23. decembra 2019 Dr. Martin Lešťan

Drahí pacienti, priatelia a priaznivci Alergoimunologického centra,

zo srdca Vám  v mene  celého  kolektívu prajem  pokojné sviatky. Ďakujeme  Vám za Vašu priazeň a dôveru v tomto roku a  verím, že spoločne  budeme kráčať za zdravím  aj v roku 2020.

Rok 2019  priniesol veľa tvorivej práce,  zlepšili sme   našu dostupnosť   zamestnaním  novej pani doktorky a nových sestričiek, rekonštruovali sme  naše priestory, zaviedli sme  nové   diagnostické postupy, publikovali sme, prednášali, vzdelávali sa. Zorganizovali sme  klimatický pobyt v Chorvátsku, prednášky pre pacientov,  zlepšovali sme naše služby. To všetko s jedným cieľom –  čo najlepšie a najmodernejšie  Vás diagnostikovať a liečiť. Byť priemerným zdravotníckym zariadením nám nestačí, Vaše zdravie  si zaslúži oveľa viac.

Aj v roku 2020  by sme  Vám radi  boli  oporou na  Vašej ceste   za  zdravím.

Stále sa môžete  prihlásiť na  klimatický pobyt v Chorvátsku, ktorý  sa uskutoční od 27.6.2020  (  ešte  sú voľné kapacity pre individuálnu   dopravu). Okrem štvorice animátoriek pre deti  sa k nám pripoja aj  populárni košickí fitnes   tréneri   Tomáš Jusko a  Daša  Makarová. Podrobnosti TU

Do pozornosti  dávam  aj  pobyt na Srí Lanke.  Vaše zdravie si zaslúži 13 denný  relax v  nádhernom prostredí. V termíne od 10.augusta 2020  Vás   čaká  pobyt naplnený ayurvédskymi procedúrami, jógou  a meditáciami.  Okrem ayurvédskeho lekára, masérov, kuchárov,  indického jogína    Vás budem spravádzať aj ja, pridá sa k nám košická jogínka Martina  Mazagová. Celý rezort   bude patriť len  a len našej  skupine. Bližšie informácie  o tomto pobyte, ktorý  bude balzámom pre naše telo ale aj psychiku: TU

Do  roku 2020  Vám zo srdca  prajem   pevné zdravie, veľa lásky, šťastie a pokoj v srdci. Verím v dobro ľudí,  verím, že každý z nás prišiel na tento svet s poslaním. Som  si istý, že u každého  je to poslanie  dobré  a pozitívne, len   časom  časť  ľudí zíde z cesty dobra a podľahne zlu. Vianoce majú v sebe magickú silu znovuzrodenia. Prajem Vám aj sebe, aby sme znovu v sebe  objavili to naše pravé poslanie,  s ktorým sme tu na tento svet prišli. Nájdime silu odpustiť cudzím, ale  aj sebe, prekonávajme nepriazne osudu, buďme svojej rodine a  blízkym oporou. Snažme sa zbaviť závisti, zlých myšlienok a nájdime si čas a  energiu pre pomoc iným.

Krásne Vianoce a šťastný rok 2020 plný zdravia

Váš

Martin Lešťan