Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Nový rezervačno – komunikačný systém

Nový rezervačno – komunikačný systém
30. novembra 2017 Dr. Martin Lešťan

 

Novinky  od 1.12..2017 –  meníme pravidlá

30.11.2017  sme spustili  do ostrej prevádzky nový rezervačno – komunikačný systém. Ten má svoje  pravidlá.

Pravidlo  1. Bezplatnosť

Každý pacient  má právo na bezplatný termín. Nie   ranné časenky, kde ste nevedeli, či sa Vám časenka pre veľký záujem ujde, ale riadny  konkrétny  deň  vyšetrenia, kde máte istotu, že ste  už objednaný. K dispozícii  sú   ranné termíny až pol roka dopredu. Máte istotu, že   budete v ten deň vyšetrení. Vašou povinnosťou je ale  potvrdiť   v deň vyšetrenia   termín  (  buď osobne   pred začiatkom ordinačnej doby na recepcii  alebo  elegantne   online    z domu od 6,00 do 6,30 ), aby sme   vedeli, koľkí z objednaných neprišli a mohli  umožniť vyšetrenie náhradníkom. Na takmer  2-3 mesiace dopredu   zadávame do systému aj   dopoludňajšie a popoludňajšie termíny. Aj tie sú plne  bezplatné. Máme  len  jednu prosbu, ak sa nemôžete termínu zúčastniť –   rýchlo sa ospravedlňte !

aké typy vyšetrení si môžete rezervovať? Prvé vyšetrenia, vyšetrenia reprodukčnej imunológie, vyšetrenia u nutričného špecialistu, kontrolné vyšetrenia ( ranná kontrola na poradie, kontrola na nasledujúci pracovný deň,  dopoludňajšie a popoludňajšie kontroly)

Pravidlo 2.  Potvrdenie

Ranné kontroly na poradie   sa potvrdzujú  Vašou účasťou  pred začatím  ordinovania  spravidla  do 6,40  hod, alebo pohodlne  z domu  od 6,00 do 6,30 hod.  Výhody online systému ?  Automatické  potvrdenie termínu systémom,  zmeny rezervácie ,  upozornenie na  blížiaci sa termín,   možnosť zrušenia   rezervácie  ). Tento  systém bol a  je pre nás  finančne   veľmi,  ozaj veľmi drahý. Preto   si  za túto  službu   plánovali účtovať   2 EUR. Veľa, málo, primerane? Vývoj systému stál  ako  auto strednej triedy, prevádzka  bude stáť   mesačne asi ako náklady  na prevádzku tohto tátoša. Z tohto pohľadu bol poplatok skôr symbolický,  ale  potom sme si uvedomili, že  aj sociálne slabší pacient má právo na   vymoženosti techniky, a nie každý tie 2 EUR  na systém má… Preto – ak nám to  ekonomická situácia dovolí  –   bude systém  zatiaľ zdarma .

Pravidlo 3. Možnosť voľby

Niekomu vyhovuje   objednávanie  a  potvrdzovanie termínu cez recepciu,   iný využije  výhody   systému ( automatické potvrdenie  termínu, možnosť zmien,   upozornení na blížiaci sa termín, možnosť zrušiť termín  v pohodlí domácnosti …. ) . Klasika versus   technika. Najmä starší pacienti uprednostňujú priame objednanie cez recepciu  –  táto možnosť je plne zachovaná.

Pravidlo 4. Komunikácia so sestrou  stále zdarma

Nový  komunikačný systém  zvyšuje bezpečnosť. Mailová komunikácia mala v sebe riziká zneužitia. Niekto  pod Vašim menom, alebo našim menom   sa mohol  podvodne  dostať k citlivým dátam. Nový systém  umožňuje  po zaregistrovaní sa – bezpečne  komunikovať s našim centrom. My môžeme posielať  správy a výsledky, Vy sa môžete  pýtať….  Prečo zdarma ?  Nuž lebo to považujeme  za  službu pre Vás,  ale aj pre nás.   Ochrana dát  na strane  jednej,  naša prístupnosť na  strane druhej.

Tak  nech nám   systém funguje a  prináša  úžitok pre Vás, našich   pacientov !!!!

Zaregistrujte sa  bezplatne TU a  pozrite si systém