Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Info pre pacientov, podávanie “vakcín na alergiu”a iné aktuality k 11.5.2020

Info pre pacientov, podávanie “vakcín na alergiu”a iné aktuality k 11.5.2020
10. mája 2020 Dr. Martin Lešťan

Drahí  pacienti,

COVID 19 –  aktualizácia k 11.5.2020

Epidemiologická situácia  s COVID 19 je priaznivá. Rezervované termíny  prebiehajú  aj ako  ako telefonické konzultácie, aj ako kontroly  priamo na ambulancii.  Ak preferujete  vyšetrenie priamo na  ambulancii — oznámte nám  to  cez portal. Podávame aj infúznu  liečbu, vakcinácie, realizujeme odbery.   Prosíme  Vás  o  zodpovednosť, aby  jeden  nezodpovedný pacient neohrozil naše úsilie, zdravie  iných. Naši pacienti  sú  aj onkologickí pacienti, pacienti s poruchami imunity –  musíme pre ich vyšetrenie vytvoriť  bezpečné prostredie.

Dopredu   dohodnutý čas vyšetrenia, tvárové rúško, návleky na topánky, odmeranie teploty, odobratie  epidemiologickej anamnézy, dezinfekcia rúk  alkoholovou dezinfekciou je podmienkou pre vstup do čakárne  pred lekárskymi ambulanciami. Po každom  pacientovi  prebieha  dezinfekcia.

 

  • Podávanie injekčných  vakcín ( napr.  Pollinex, Allutard,…):

  •  Prebiehajú   v bežnom režime  za  splnenia   epidemiologických opatrení.

  Ak ste v karanténe, či máte podozrenie na kontakt s COVID-19, alebo ste  boli v zahraničí   počas uplynulých 14 dní  –  máte zákaz navštíviť naše  Centrum osobne – kontaktujte nás  cez portal.alergoimun.sk, alebo telefonicky.

Sledujte   oznamy na  našom Facebooku, situácia sa môže meniť