Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Tri adventné darčeky pre pacientov

Tri adventné darčeky pre pacientov
16. decembra 2018 Dr. Martin Lešťan

V roku 2019 sme pre Vás, našich drahých pacientov, pripravili tri darčeky

  1.  Prvým je naša nová kolegynka MUDr. Soňa Očipová, ktorá bude  ambulovať  jednak v Prešove ( pondelky, stredy a  štvrtky ), a jednak v Sabinove ( utorky a piatky ). Zlepšíme   našu dostupnosť, pribudnú  termíny na prvé  aj kontrolné vyšetrenia.  Sme  jeden tím, pacienti, ktorí  sú sledovaní u niektorého z nás – môžu kontrolu absolvovať u kolegu. Veľmi sa na  našu kolegynku tešíme. (  medailónik  o pani doktorke pribudne čoskoro, ako aj nová fotka z náško kapustnicového fotenia).
  2. Druhým darčekom  bude rekonštrukcia  našich ambulancií v Prešove a Sabinove. Vy  aj my  si zaslúžime  moderné pekné priestory. Prosíme  Vás  o trpezlivosť, keďže najprv sa  do práce  pustia  od 17.12.  majstri stavbári, ktorí narobia určite   trochu  stavebného ruchu, na a potom sa   do prác pustí  naša dizajnérka, super  energická  dáma  so zmyslom pre detail a krásu  pani Andrea Uhrínová. Držme  si palce   nech sa  priestory  v Prešove  a Sabinove   zútulnia.
  3. Tretím “darčekom z orieška”  budú  príspevky pre našich  sociálne slabších pacientov. Už minulé roky sme prispievali na  vyšetrenia NIOX tým, ktorí si to finančne nemohli dovoliť.  V 2019 roku budeme prispievať na nehradené vyšetrenia poisťovňami u tých pacientov- ku ktorým nebol osud  dostatočne štedrý. Srdce nás bolí, ak  lekársky opodstatnené vyšetrenia  poisťovne  neuhrádzajú v plnom rozsahu. A  ak na to niekto finančne nemá ? Vtedy musí nastúpiť odkaz známej rozprávky “Tri oriešky pre Popolušku”, ktorý sa budeme snažiť našou troškou napĺňať.

Krásne  Vianoce priatelia !