Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Seminár o atopickej dermatitíde. Pozývame Vás!!!

Seminár o atopickej dermatitíde. Pozývame Vás!!!
21. apríla 2017 Dr. Martin Lešťan

Ako zvládnuť atopický ekzém Priďte si vypočuť 4 renomovaných odborníkov.

29. 4. 2017 od 10.00 – 16.00 hod.,

Hotel Yasmin, Tyršovo nábrežie 1, Košice

Pokojne príďte aj s deťmi. Kým vy budete na prednáškach, my máme pre deti od 3. – 10 r. pripravený športovo-zábavný program.

Kapacita je žiaľ OBMEDZENÁ. Rezervujte si miesto na 0917 501 182, office@bioderma-sk.com.
Tešíme sa.

Bližšie info : TU

DERMATOLÓGIA

MUDr. Heny KovaľováDermatovenerológ. Študovala na Lekárskej fakulte UK v Bratislave a na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Pôsobila ako pedagóg na Lekárskej fakulte – Ústave histológie a embryológie. Následne začala pracovať na Dermatovenerologickej klinike Univerzitnej nemocnice L. Pasteura, kde sa diagnostike a liečbe kožných ochorení venuje dodnes. Jej srdcovou záležitosťou je hlavne komplexný prístup k atopickej dermatitíde detí. Je členkou melanómovej komisie pre východné Slovensko.

Atopická dermatitída je jedným z najrozšírenejších ochorení detí. Ako sa dá s ňou bojovať? Čo všetko je potrebné vedieť o jej liečbe? Aké sú najnovšie postupy v liečbe atopie?

VÝŽIVA

Mgr. Judita PáleníkováNutričná špecialistka, výživu vyštudovala na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. V roku 2014 založila v Prešove profesionálnu výživovú poradňu JUDIT IT a pracuje aj ako konzultantka v prešovskom alergoimunologickom centre Alergoimun, kde sa špecializuje na potravinové alergie a intolerancie. Vyučuje odborný predmet Klinická dietológia na Strednej zdravotníckej škole v Košiciach. Vo voľnom čase píše články na blogu Zápisky nutriholičky, pomocou ktorého sa snaží vyvracať rôzne mýty a hoaxy vo výžive.

Atopický ekzém a výživa – aby jedlo nebolo nepriateľom. Atopický ekzém nie je len o diétach a zákazoch, dostaňte výživu na svoju stranu.

PSYCHOLÓGIA – pripravujeme

 

IMUNOLÓGIA

MUDr. Martin Lešťan Imunológ, alergológ, pediater, predseda občianskeho združenia Alergoimun, odborný garant Alergoimunologického centra v Prešove a Sabinove. Pôsobil v Detskej nemocnici Košice a v ambulancii klinickej imunológie a alergológie v Poliklinike Sekčov a Poliklinike Sabinov. Absolvoval zahraničné pobyty vo Švajčiarsku, Anglicku a v Poľsku. V rakúskom Salzburgu absolvoval prax v centre liečby detského ekzému. Založil Alergoimunologické centrum Prešov, Sabinov, kde pôsobí ako vedúci lekár doteraz.

Patrí atopická dermatitída do rúk imunoalergológa? Kde začať a ako podchytiť atopickú dermatitídu?

SOCIÁLNE PORADENSTVO

PhDr. Renáta Rusinková Štátny zamestnanec v oblasti sociálnej sféry. Dlhodobo sa venuje sociálnemu poradenstvu pre organizácie tretieho sektora. Predsedníčka Klubu Svidnik Spoločnosti psoriatikov a atopikov SR, projektová manažérka OZ dôstojný život všetkým.

Sociálna ABECEDA atopika: ako štát podporuje pacientov s atopickou dermatitídou? Praktické rady, ako získať podporu štátu.