Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Poďakovanie mamky našej pacientky

Poďakovanie mamky našej pacientky
19. novembra 2017 Dr. Martin Lešťan

Dobrý deň prajem pán Dr. Lešťan.

 

S dcérou Dorotou navštevujem Vašu ambulanciu už cca 2 roky. Prekonala zápal hrubého čreva, následne bola nasadená prísna diéta a nakoniec s neutíchajúcimi problémami bol diagnostikovaný SIBO pozit. Znie to tak ľahko , ale iba zúčastnení vedia, koľko úsilia to stálo.

Chcem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za Váš perfektný profesionálny prístup tak lekára ako  aj človeka.  Pán doktor,  Vám vďačíme s Dorotkou za to, v akom stave momentálne je, a dovolím si bez problémov tvrdiť, že nebyť Vašej odbornej pomoci,  kto vie, ako by vtedy  v tom akútnom stave a čase bola dopadla, nebyť Vás. Z Vašej strany je cítiť, že sa snažíte dopátrať na koreň veci,  zamýšľate sa nad pacientom širokospektrálne , hľadáte v čom by mohol byť problém resp. odkiaľ zdravotný problém pramení. Neberiete pacienta ako kus, práve naopak, každý človiečik, ktorý prekročí prah Vašej pracovne je pre Vás dôležitý. Aspoň ja to tak , ako matka troch detí, vnímam.  Najstaršej dcére ste tiež pred rokmi pomohli a dostala sa z alergie.

Chcem samozrejme v neposlednom rade spomenúť aj Vašu kolegyňu Mgr. Pálenikovú, ktorú sme na Vaše odporúčanie navštívili, a verte, že je ako článok Vašej ambulancie veľmi dôležitá. Aj vám pani Magistra veľmi pekne ďakujeme za odborný  prístup a podporu  v ťažkom období. Ste taký usmievavý anjelik J.

Neraz keď sa doma o tom všetkom  bavíme, a je to pomerne často, stále si spomenieme na Vás iba v dobrom, a ozaj zo srdca sme Vám obe vďačné. Ste naozaj človek na správnom mieste a obdivujem Váš prístup k Vášmu povolaniu. Dnes v tej,  prepáčte za výraz „hnusnej“ dobe sa to už pomaly ani nevidí , aby bol niekto v zdravotníctve tak odovzdaný svojej práci a robil to s takou láskou.

 

Verím, že som Vás týmto meilom neobrala o Váš drahocenný čas, ale  cítila som za potrebné vyjadriť  čo cítim ako matka Vašej pacientky.

 

Pán Doktor,  želám Vám pevné zdravie a neutíchajúcu odhodlanosť pri vykonávaní tak náročného povolania ako je to Vaše.

Ešte raz veľké:  ĎAKUJEM.

S prianím pekného dňa.

Katarína Hviščová.