Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Karta výhod

Pre pacientov, ktorí majú záujem o individuálnejší prístup a špeciálne služby, sme pripravili tri karty výhod, ktoré umožnia prispôsobiť naše služby vášmu špecifickému záujmu a potrebám:

  1. Karta Basic: Ponúka bezplatnú komunikáciu s kvalifikovanou zdravotnou sestrou a mnohé zľavy.
  2. Karta Plus: Zahŕňa všetky výhody Karty Basic, plus garantované vyšetrenie u konkrétneho lekára do určitého počtu dní, bezplatnú komunikáciu s ľubovolným lekárom centra a zľavy na doplnkových službách.
  3. Karta Max: Poskytuje všetky výhody Karty Plus a navyše zaručuje vyšetrenia s hlavným odborníkom centra, možnosť vyšetrení vo večerných hodinách a ďalšie nadštandardné výhody.

Radi by sme zdôraznili, že aj pre pacientov bez týchto kariet je zabezpečená vysoká kvalita starostlivosti. Naše centrum sa zameriava na tímový prístup, ktorý zaručuje tie najlepšie výsledky v diagnostike a liečbe pre všetkých. Každý pacient je pre nás prioritou a chceme, aby ste sa u nás cítili vždy podporovaní a komfortne. Budete mať naďalej možnosť voľby medzi kvalitnými bezplatnými službami a nadštandardnými individualizovanými službami za úhradu podľa vašich preferencií a potrieb.

tím Alergoimunologického centra

presný rozsah služieb a cien kariet výhod je v aktuálnom cenniku