Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Objednanie na kontrolné vyšetrenie

A aké sú možnosti objednania sa na kontrolu?

 1. objednajte sa online.
 2. objednajte sa telefonicky na tel. čísle 051/7581544 (počas pracovnej doby po 11,00 hodine), alebo osobne na recepcii  po 11,00  hodine.
 3. Každý pacient  má nárok na objednanie sa, ranné časenky pre neobjednaných pacientov  sú zrušené.
 4. Pre  náhle zhoršenie  stavu slúžia aj  kontroly na nasledujúci pracovný deň. Objednať sa môžete v predchádzajúci pracovný deň po 14.00 hod TU.
 5. Ak ste nenašli žiaden voľný termín na kontrolu, príďte v čase od 6,40  do 7,00  na recepciu ako náhradník.
 6. Dochádzate z veľkej diaľky?  Pre Vás je výhodná kartička výhod.
 7. Potrebujete pri objednávaní flexibilitu, máte cenný pracovný čas – využite kartičky výhod.
 8. Možnosť vyšetrenia v Prešove aj v Sabinove. Ste sledovaní v prešovskom Centre a Váš lekár má voľný termín v Sabinove? Žiaden problém! Kľudne sa zastavte na kontrolu do Sabinova. Databázy sú prepojené a tak môžete pri kontrolách ambulancie kľudne striedať.
 9. Možnosť vyšetrenia u kolegu.Ste sledovaní napr. u Dr. Lešťana a viac Vám vyhovuje termín kontroly u Dr. Vojtušovej? Žiaden problém, vyšetrenie u kolegu je možné.
 10. Máte kartičku výhod a k Vášmu vybranému lekárovi nie je žiaden online termín? Využite   náš rezervačný systém,  alebo  sa spojte s našou recepciou telefonicky 051/7581544 )

Existujú rôzne typy kontrôl:

 • “kontroly ” – elektronicky  si zarezervujete deň kontroly  až 3 mesiace dopredu, deň pred vyšetrením od 14,00 si určíte  čas  kontroly. Čas  si môžete vyberať do 6,30 v deň kontroly. Ak ste sa objednali na kontrolu   cez recepciu, čas vyšetrenia si neviete zvoliť dopredu  – musíte   priť na   recepciu  do 6,40  ráno (  určite je  výhodnejšie si sám zvoliť čas kontroly  deň pred vyšetrením ).
 • “kontroly na nadchádzajúci pracovný deň”. Termíny sa objavia o 14,00 hodine ( v piatok na pondelňajší termín k Dr . Lešťanovi (PO) a k Dr . Belvončíkovej (SB), v pondelky na utorňajšie termíny k Dr. Lešťanovi (SB) a k Dr . Belvončíkovej (PO), v utorky na stredňajšie termíny k Dr. Lešťanovi (SB) a k Dr. Vojtušovej (PO), v stredy na štvrtkové termíny k Dr . Vojtušovej (PO).
 • Ranné  časenky pre neobjednaných pacientov  sú zrušené, neobjednaní pacienti môžu dostať v čase od 6,40-6,59 -uvoľnený  termín po nedostavanom sa pacientovi na ranný termín na poradie alebo na iný zrušený termín (  náhradníci )
  1. Máte  akútne zhoršenie Vášho   stavu medzi plánovanými kontrolami  a   termín na nasledujúci pracovný deň už je obsadený?   Príďte ráno v čase od 6,40-6,59 na recepciu

Aký  máme  harmonogram  práce ?  Aby ste lepšie pochopili náš  systém, podelíme sa s Vami o náš  časový plán:
6.20 – 6.30 : spustenie PC systémov, príprava na ambulovanie

6.30 -6.35 : spracovanie elektronicky  určených časov kontrôl

6.40-6,59 : rozdanie zvyšných časeniek  náhradníkom a príprava na odbery (častokrát najmä  Dr. Lešťan ambuluje už od 6,45 )

7.00 -11:00:  ambulovanie, odbery, testovanie, vyšetrovacie metódy

11.00 -14,30 :dopoludňajšie a popoludňajšie ambulovanie, vybavovanie telefonátov, mailová komunikácia

od 14,30 :  administratívne práce

Info pre pacientov:

Kedy telefonovať ?  Po 11,00. Ak sa neozývame – máme inú prácu, ale môžete nám nechať odkaz  a budeme Vás do nasledujúceho pracovného dňa kontaktovať
Kedy  komunikovať cez nás portal.alergoimun.sk – 24 hodín denne, väčšinou stíhame  odpovedať do  48 hodín
Kedy sa  dostaviť  na odbery  ? – podľa objednania

Môžem prísť po časenku ráno  ak nie som objednaný ?  Na ranné kontroly  sa od  novembra 2017 objednáva.  Môžete sa  ale zastaviť  v čase od 6,40 do 6,59  na recepciu a požiadať byť náhradníkom

Kedy sa ako náhradník –  akútny   stav-  mám dostaviť   po časenku ?-  V čase  od 6,40 do 6,59 ( keďže  o 7,00  si už zaplníme  denný program )
Kedy sa  zastaviť pre recept ?   Od 7,00  do 11,59 , od 12,31  do 14,30

Ako sa k Vám  dá dostať na kontrolu ? Sú rôzne možnosti kontrôl. Kontroly,, kontroly na nasledujúci pracovný deň. Je možnosť prísť  aj bez objednania ako náhradník, či požiadať o kartičkový termín
Kedy máme obednú pauzu a  trochu relaxujeme po náročnom programe ? Od 12,00 – do 12,30 ( prosíme  v tom čase   nezvoniť, neklopať ak sa nejedná o   život ohrozujúci stav )
Kedy sa na nás usmiať a poďakovať sa za starostlivosť ? Kedykoľvek,  Vaše uznanie je pre nás cenné a vážime si ho
Ako sa  môžete kriticky či pochvalne  vyjadriť k našej práci ?  Vaše podnety   sú pre nás cenné a posúvajú nás  dopredu  –  využite na podnety  náš  dotazník spokojnosti : http://www.survio.com/survey/d/Y7P4K3V2O2T8I7O9A.