Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Objednanie na kontrolné vyšetrenie

A aké sú možnosti objednania sa na kontrolu?

 1. objednajte sa online.
 2. objednajte sa telefonicky na tel. čísle 051/7581544 (počas pracovnej doby po 11,00 hodine), alebo osobne na recepcii  po 11,00  hodine, alebo   napíšte  sestričkám  cez náš portál  ( portal.alergoimun.sk)
 3. Každý pacient  má nárok na objednanie sa, ranné časenky pre neobjednaných pacientov  sú zrušené.
 4. Pre  náhle zhoršenie  stavu slúžia aj  kontroly na nasledujúci pracovný deň. Objednať sa môžete v predchádzajúci pracovný deň po 14.00 hod TU. Alebo sa skontaktuje so sestričkou a  dohodneme individuálny postup.
 5. Dochádzate z veľkej diaľky?  Pre Vás je výhodná kartička výhod.
 6. Potrebujete pri objednávaní flexibilitu, máte cenný pracovný čas – využite kartičky výhod.
 7. Možnosť vyšetrenia v Prešove aj v Sabinove. Ste sledovaní v prešovskom Centre a Váš lekár má voľný termín v Sabinove? Žiaden problém! Kľudne sa zastavte na kontrolu do Sabinova. Databázy sú prepojené a tak môžete pri kontrolách ambulancie kľudne striedať.
 8. Možnosť vyšetrenia u kolegu.Ste sledovaní napr. u Dr. Lešťana a viac Vám vyhovuje termín kontroly u Dr. Vojtušovej? Žiaden problém, vyšetrenie u kolegu je možné.
 9. Máte kartičku výhod a k Vášmu vybranému lekárovi nie je žiaden online termín? Využite   náš rezervačný systém,  alebo  sa spojte s našou recepciou telefonicky 051/7581544, alebo pohodlnejšie cez portal.alergoimun.sk )

Existujú rôzne typy kontrôl:

 • “kontroly ” – elektronicky  si zarezervujete deń a čas  kontroly  až 3 mesiace dopredu.
 • telefonické kontroly ”- elektronicky si zarezervujte deň konzultácie,  deň pred telefonátom od 14,00  hodiny    si    vyberiete  čas   konzultácie. Čas  si môžete zvoliť  až do 6,30  hodiny  rannej v deň telefonátu.
 • “kontroly na nadchádzajúci pracovný deň”. Termíny sa objavia o 14,00 hodine ( v piatok na pondelňajší termín,   v   pondelok na utorňajší ,…  )
 • Máte  akútne zhoršenie Vášho   stavu medzi plánovanými kontrolami  a   termín na nasledujúci pracovný deň už je obsadený?   – Kontaktujte  ( optimálne  elektronicky  cez portal.alergoimun.sk )   sestričku, poradíme  Vám.

 

Info pre pacientov:

Kedy telefonovať ?  Po 11,00. Ak sa neozývame – máme inú prácu, ale môžete nám nechať odkaz  a budeme Vás do nasledujúceho pracovného dňa kontaktovať
Kedy  komunikovať cez nás portal.alergoimun.sk – 24 hodín denne, väčšinou stíhame  odpovedať do  48 hodín
Kedy sa  dostaviť  na odbery  ? – podľa objednania

Môžem prísť po časenku ráno  ak nie som objednaný ?   U nás  pacientov   objednávame.
Kedy sa  zastaviť pre recept ?   Od 7,00  do 11,59 , od 12,31  do 14,30. Alebo využite   pohodlný erecept  ( požiadajte oň  cez  portal.alergoimun.sk )

Ako sa k Vám  dá dostať na kontrolu ? Sú rôzne možnosti kontrôl. Kontroly,  telefonické konzultácie, kontroly na nasledujúci pracovný deň.
Kedy máme obednú pauzu a  trochu relaxujeme po náročnom programe ? Od 12,00 – do 12,30 ( prosíme  v tom čase   nezvoniť, neklopať ak sa nejedná o   život ohrozujúci stav )
Kedy sa na nás usmiať a poďakovať sa za starostlivosť ? Kedykoľvek,  Vaše uznanie je pre nás cenné a vážime si ho
Ako sa  môžete kriticky či pochvalne  vyjadriť k našej práci ?  Vaše podnety   sú pre nás cenné a posúvajú nás  dopredu  –  využite na podnety  náš  dotazník spokojnosti : http://www.survio.com/survey/d/Y7P4K3V2O2T8I7O9A.