Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Napísali o nás

 • blalbla

 • Poskytujeme komplexnú diagnostiku potravinovej alergie a intolerancie, histamínovej, laktózovej a fruktózovej intolerancie, diagnostiku celiakie a intoleranciu lepku, črevnej kandidózy, helikobakteriózy či SIBO.

 • Poskytujeme komplexnú diagnostiku potravinovej alergie a intolerancie, histamínovej, laktózovej a fruktózovej intolerancie, diagnostiku celiakie a intoleranciu lepku, črevnej kandidózy, helikobakteriózy či SIBO.

 • Pred dva a pol rokmi som začal mať zdravotné problémy. Z ničoho nič som začal pozorovať, že mám hnačkovité zelené stolice. Počas troch týždňov som schudol 8 kg a sprievodnými znakmi bola neustála únava, malátnosť, zlá pamäť, neschopnosť koncetrácie a výkonu. Takto to trvalo necelé dva roky. Navštevoval som viacero lekárov a ambulancií (gastro, endokrinológia ….) Nikde mi nič nezistili. Vraveli mi, že som v poriadku a že sa mám prísť ukázať o 3 mesiace na kontrolu. Bol som veľmi sklamaný. Keď som bol raz u známej a zdôveril som sa jej, tak mi odporúčala, aby som navštívil pani doktorku MUDr. Belvončíkovú. Urobil som to s nechuťou a nedôverou, ale neoľutoval som to. Vyšetrenia poukázali na veľké premnoženie p lesn&iac ute; v tráviacom trakte, dôsledkom čoho sa mi už aj prestali tvoriť tráviace enzýmy (pozoroval som aj veľa nestrávených zvyškov jedla v stolici). Dostal som viacero pokynov a doporučení už po 2 mesiacoch prísnej diéty sa môj zdravotný stav oveľa zlepšil. Začal som priberať, stavy únavy a malátnosti úplne pominuli a pamäť a koncetrácia sa dali do normálu. Ďakujem veľmi pekne!             Martin Uličný
  Martin Uličný
  Martin UličnýPred dva a pol rokmi som začal mať zdravotné problémy. Z ničoho nič som začal pozorovať, že mám hnačkovité zelené stolice. Počas troch týždňov som schudol 8 kg a sprievodnými znakmi bola neustála únava, malátnosť, zlá pamäť, neschopnosť koncetrácie a výkonu. Takto to trvalo necelé dva roky. Navštevoval som viacero lekárov a ambulancií (gastro, endokrinológia ....) Nikde mi nič nezistili. Vraveli mi, že som v poriadku a že sa mám prísť ukázať o 3 mesiace na kontrolu. Bol som veľmi sklamaný. Keď som bol raz u známej a zdôveril som sa jej, tak mi odporúčala, aby som navštívil pani doktorku MUDr. Belvončíkovú. Urobil som to s nechuťou a nedôverou, ale neoľutoval som to. Vyšetrenia poukázali na veľké premnoženie p lesn&iac ute; v tráviacom trakte, dôsledkom čoho sa mi už aj prestali tvoriť tráviace enzýmy (pozoroval som aj veľa nestrávených zvyškov jedla v stolici). Dostal som viacero pokynov a doporučení už po 2 mesiacoch prísnej diéty sa môj zdravotný stav oveľa zlepšil. Začal som priberať, stavy únavy a malátnosti úplne pominuli a pamäť a koncetrácia sa dali do normálu. Ďakujem veľmi pekne! S pozdravom Martin Uličný
 • Ľudka TomlanováMaximálna spokojnosť. Takto by to malo vyzerať v každej ambulancii. Nehovoriac o induviduálnom prístupe k pacientom. A MUDr. Vojtušová je jedna úžasná, milá, ústretová a empatická lekárka, ktorá sa jednoducho rozumie tomu čo robí
 • Katarína HviščováDobrý deň prajem pán Dr. Lešťan. S dcérou Dorotou navštevujem Vašu ambulanciu už cca 2 roky. Prekonala zápal hrubého čreva, následne bola nasadená prísna diéta a nakoniec s neutíchajúcimi problémami bol diagnostikovaný SIBO pozit. Znie to tak ľahko , ale iba zúčastnení vedia, koľko úsilia to stálo. Chcem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za Váš perfektný profesionálny prístup tak lekára ako aj človeka. Pán doktor, Vám vďačíme s Dorotkou za to, v akom stave momentálne je, a dovolím si bez problémov tvrdiť, že nebyť Vašej odbornej pomoci, kto vie, ako by vtedy v tom akútnom stave a čase bola dopadla, nebyť Vás. Z Vašej strany je cítiť, že sa snažíte dopátrať na koreň veci, zamýšľate sa nad pacientom širokospektrálne , hľadáte v čom by mohol byť problém resp. odkiaľ zdravotný problém pramení. Neberiete pacienta ako kus, práve naopak, každý človiečik, ktorý prekročí prah Vašej pracovne je pre Vás dôležitý. Aspoň ja to tak , ako matka troch detí, vnímam. Najstaršej dcére ste tiež pred rokmi pomohli a dostala sa z alergie. Chcem samozrejme v neposlednom rade spomenúť aj Vašu kolegyňu Mgr. Pálenikovú, ktorú sme na Vaše odporúčanie navštívili, a verte, že je ako článok Vašej ambulancie veľmi dôležitá. Aj vám pani Magistra veľmi pekne ďakujeme za odborný prístup a podporu v ťažkom období. Ste taký usmievavý anjelik J. Neraz keď sa doma o tom všetkom bavíme, a je to pomerne často, stále si spomenieme na Vás iba v dobrom, a ozaj zo srdca sme Vám obe vďačné. Ste naozaj človek na správnom mieste a obdivujem Váš prístup k Vášmu povolaniu. Dnes v tej, prepáčte za výraz „hnusnej“ dobe sa to už pomaly ani nevidí , aby bol niekto v zdravotníctve tak odovzdaný svojej práci a robil to s takou láskou. Verím, že som Vás týmto meilom neobrala o Váš drahocenný čas, ale cítila som za potrebné vyjadriť čo cítim ako matka Vašej pacientky. Pán Doktor, želám Vám pevné zdravie a neutíchajúcu odhodlanosť pri vykonávaní tak náročného povolania ako je to Vaše. Ešte raz veľké: ĎAKUJEM. S prianím pekného dňa. Katarína Hviščová.
 • Peter Andraščík
  Peter AndraščíkPán doktor je veľmi milý,ústretový a vždy dobre poradí, ale hlavne jeho liečba je úspešná! Sestričky sú veľmi rýchle, ústretové a vždy poradia. Ešte som sa nestretol s tak dobrými sestričkami. Naozaj super prístup k pacientom.
 • Manželia Holovovi
  Manželia HolovoviDobrý deň pán MUDr. Lešťan, Radi by sme sa Vám pochválili našou dcérkou Danielkou, ktorá sa nám narodila 17/09/2017, za čo Vám patrí veľká vďaka. Narodila síce 12 dní pred termínom, no s váhou 3150g a 48 cm. Výsledky skríningov boli v poriadku, novorodenecká žltačka v norme, na tretí deň po pôrode nás už z nemocnice pustili domov. Pripájam aj foto, dúfame, že naša radosť bude veľkým povzbudením pre ďalšie páry. Ešte raz Vám ďakujeme a prajeme veľa podobných úspechov. S pozdravom rodinka Holovová
 • Jarmila Čechová, Poprad...nakoľko sme prešli od detskej ambulantnej liečby k liečbe pre dospelých jedincov a moja dcéra je u Vás registrovaná len od januára 2016, tak celý priebeh registrácie, objednania a vyšetrenia bol vykonaný veľmi rýchlo a na profesionálnej úrovni. Moje hodnotenie spolu s dcérou je veľmi kladné. Je to aj preto, že Alergoimunologické stredisko v Prešove využíva modernú techniku, hlavne možnosť objednania online na termín a čas, čo je prínosom pre pacienta. Zároveň možnosť telefonických konzultácií, zasielania receptov na lieky priamo domov alebo do nahlásenej lekárne sa touto formou naozaj približujete k pacientom-klientom, ktorí sú a budú celý život odkázaní na pomoc alergoimunologických lekárov v jednotlivých centrách. Práve pre tieto výhody som sa rozhodla zaregistrovať dcéru vo vašom centre v Prešove. Hodnotiť uvedené sestry veľmi nemôžem lebo sme u vás krátko ale svojou ústretovosťou a profesionálnym prístupom spríjemnili dcére vyšetrenie. To isté môžem povedať aj o mieste prvého kontaktu, boli sme veľmi spokojné. Nateraz ďakujem celému kolektívu za ústretovosť a profesionálny prístup pri vyšetrení dcéry. Nech máte veľa spokojných pacientov.
 • Spokojnost, pacilo sa mi, ze p.doktor nesiel cestou, ze treba na vsetko lieky/chemiu... a po stabilizovani dcerky po 3/4 navstevach dal kontrolu az o rok, resp.podla potreby...a netahal nas dalej á3 mesiace znova a znova.
 • Prístup lekárov je profesionálny a oceňujem spôsob komunikácie a vystupovanie. Vyšetrenie prebiehalo v pokojnej atmosfére a lekár nebudil dojem, že sa ponáhľa, ako to býva v iných ambulanciách.
 • Vaše Centrum navštevujem už viac rokov a nikdy som sa nestretol s nepochopením, nepriateľským a arogantným správaním. Vždy mi ochotne bolo poradené ohľadom mojich zdravotných problémov a následne poskytnutá správna liečba,či od pána MUDr.Lešťana alebo teraz od pani MUDr.Vojtušovej. Týmto im dakujem prajem veľa spokojných pacientov.
 • p. doktor Lešťan sa dôkladne oboznámil s mojimi problémami. Pristupoval ku mne profesionálne, ale aj ako človek, uvoľnene a priateľsky. Zhodnotili sme možnosti, absolvoval som sériu testov a následne sme uzavreli liečbu s odporúčaniami.
 • pani doktorka Vojtušová bola veľmi profesionálna, pátrala po príčine ochorenia mojej dcéry. Nasadila liečbu komplexnú, nezamerala sa len na vyriešenie vonkajších prejavov, ale na koreň celého nášho problému, ktorý objavila v imunite. Následne po podporení imunity, vyriešila aj vonkajšie prejavy.
 • MUDr. Lešťan je vo svojom odbore špecialista na vysokej úrovní, nakoľko sa neustále vzdeláva, čo je obrovským prínosom pre pacientov pri poskytovaní kvalitnej zdravotnej starostlivosti, naďalej zlepšuje svoje služby k spokojnosti klientov. Preto starostlivosť o zdravie mojej dcérky Ninky ale i svoju,zverujem výlučne do jeho starostlivosti. Vzťah pacienta a lekára je totiž vecou dôvery a buduje sa roky..Ďakujem