Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Ranné časenky od 1.12. postupne rušíme

Ranné časenky od 1.12. postupne rušíme
19. novembra 2017 Dr. Martin Lešťan

Pre neobjednaných pacientov boli  doteraz k dispozícii  ranné časenky. Tie ale prinášali komplikácie   tak pre pacientov ( ranné  čakania na časenky, neistotu  či sa  časenka pre veľký nával pacientom ujde..), tak pre lekárov (  niekedy  bol nával , inokedy prišlo pacientov málo,… ).

Od 1.12.2017  rušíme  systém rozdávania ranných časeniek.  Pacientov budeme objednávať na kontrolné či prvé vyšetrenia. Objednanie  prostredníctvom recepcie je bezplatné.  Keďže smutnou   každodennou realitou sú  pacienti, ktorí napriek objednaniu na termín neprídu – povinosťou bude  termín potvrdiť.

Pri objednaniach na ranné  poradie  je potrebné sa dostaviť do ambulancie pred začiatkom ordinačných hodín, aby sme s  Vami vedeli rátať. Tesne  po začiatku pracovnej doby  sa voľné termíny  a termíny  nedostavených sa ranných kontrôl – ponúknu náhradníkom, akútnym stavom.

Pracujeme  aj na možnosti online potvrdení  cez náš  nový rezervačný systém, ktorý bude ponúkať zaujímavé nadštandardné služby.

Táto novinka potrebuje na zabehnutie  čas. Preto  bude existovať prechodné obdobie, kde okrem  dopredu objednaných pacientov   budeme sa snažiť aj neobjednaným pacientom  určiť poradie vyšetrenia v daný deň. Množstvo neobjednaných  pacientov, ktorých vieme   vybaviť závisí  od  kapacity lekára v daný deň.  Nevybavených pacientov  ale objednáme na   iný voľný termín.

Objednanie sa na kontrolné vyšetrenie je u nás bezplatné.