Dovolenky    Ordinujeme   Karta výhod   Online objednanie
051/758 15 44

Mgr. Tkáčová Judita

Mgr. Tkáčová Judita

nutričná špecialistka

Volám sa Judita  Tkáčová (rod.Páleníková) a svoje výživové vzdelanie som získala štúdiom Lekárskej fakulty Masarykovej univerzity v Brne v odboroch Nutričný terapeutNutričný špecialista. Výžive sa intenzívne a s obrovským záujmom venujem 8 rokov.

V roku 2014 som v Prešove otvorila výživovú poradňu, v ktorej som sa okrem klasickej redukcie hmotnosti zamerala aj na liečebnú výživu. Od 2015 roku spolupracujem s Alergoimunologickým  centrom v Presove, som spolutvorkyňa  exkluzívnych spoločných programov : “ Aby trávenie nebolo trápenie “ a “ schudnime do  zdravia“ . Tieto programy, ktoré sme si pre Vás prichystali v spolupráci s troma atestovanými imunoalergológmi s mnohoročnou praxou a medzinárodnými skúsenosťami (Rakúsko, Anglicko, Česká republika), sú vhodné pre každého – či už chcete schudnúť, upraviť si trávenie a zbaviť iných nepríjemných príznakov, ktoré idú ruka v ruke s vašim stravovaním, dokonca aj pre zanietených športovcov a fitness nadšencov.

Pracujem s ľuďmi trpiacimi rôznymi ochoreniami, ktoré ovplyvňujú ich stravovanie: od diabetikov či celiatikov na bezlepkovej diéte cez klientov s rôznymi druhmi tráviacich ťažkostí a s metabolickými poruchami, až po klientov trpiacich vzácnymi či menej vzácnymi potravinovými alergiami.

Základom mojej práce sú vedecké poznatky, ktoré sa pri konzultáciách so svojimi klientmi snažím doplniť o tú správnu motiváciu, pevnú ruku a zároveň vždy ľudský a ústretový prístup. Všetky výsledky dlhodobej snahy a pevnej vôle mojich zverencov sú podchytené a hodnotené špičkovými prístrojmi, ktoré vo svojej praxi denne využívam.

Som rodáčka z Prešova a tu som sa aj po skončení štúdia vždy plánovala vrátiť. Zatiaľ čo v zahraničí rastie počet vyštudovaných a dostatočne kvalifikovaných výživových poradcov, u nás na Slovensku ešte výživovým poradniam stále kraľujú obchodníci s doplnkami výživy a tzv. rýchlokvasení poradcovia.

So svojim príchodom do Prešova Vám preto dávam možnosť zvoliť si výživové poradenstvo v presne takej forme, v akej by malo byť:

  • Uskutočňované v štýle terapeutických rozhovorov v príjemnej a uvoľnenej atmosfére
  • Vedené kvalifikovaným odborníkom so zdravotníckym vzdelaním
  • S vyčlenením dostatočného časového priestoru pre každého klienta
  • S veľmi individuálnym prístupom a s ohľadom na pridružené ochorenia a iné problémy
  • S možnosťou prispôsobiť sa špeciálnym potrebám a požiadavkám klienta